Aktuality

Sdělení řídicího orgánu OP PPR – ČR pro příjemce ohledně dopadu koronaviru na realizaci projektu v PO4 ESF k datu 7. 5. 2021

V souvislosti s aktuálním vývojem pandemie COVID-19 vydává ŘO OP PPR aktualizovaný dokument Sdělení řídicího orgánu OP PPR k realizaci projektů v PO4 ESF. Dokument především rozšiřuje možnosti realizace projektů a vychází ze zveřejněných dokumentů níže, které jsou stále v platnosti:

 

Účelem aktualizace Sdělení je další minimalizace rizik a zmírnění negativních dopadů na realizaci projektů. V mezích pravidel se snažíme o maximálně vstřícný přístup a podporujeme dokončení realizace probíhajících projektů.

Pokud budete mít k uvedeným informacím jakékoliv další dotazy nebo budete mít i další otázky související s dopadem koronaviru na realizaci projektů, neváhejte se obrátit na příslušného finančního manažera z ŘO.

Dokument Sdělení řídicího orgánu OP PPR – ČR pro příjemce ohledně dopadu koronaviru na realizaci projektu v PO4 ESF k datu 7. 5. 2021 je k dispozici ke stažení ZDE (zveřejněno 7. 5. 2021).