Aktuality

Zimní bulletin OP PPR   ***      ***   

Přehled otevřených výzev pro zájemce z Prahy

Aktualizace 19. 5. 2023

Pro aktuální přehled plánovaných vyhlášených výzev, navštivte záložku Dotační monitoring


 

Nové programové období EU se již rozběhlo naplno, stejně tak realizace Národního plánu obnovy (NPO). Abychom vám usnadnili orientaci a ušetřili čas, připravili jsme přehled aktuálních výzev, do kterých se mohou zájemci z Prahy hlásit.

V programovém období 2021-2027, kdy Praha již nemá svůj operační program, mohou pražští zájemci čerpat dotace z jiných zdrojů, např. z operačních programů Životní prostředí 2021-2027, Zaměstnanost +, Jan Amos Komenský, IROP nebo z Národního plánu obnovy a Modernizačního fondu.

Rádi bychom Vás o možných zdrojích financování Vašich projektů na území hl. m. Prahy informovali, a proto jsme pro Vás připravili přehled aktuálně vyhlášených výzev, do kterých se mohou zájemci z Prahy hlásit. Pod tímto článkem také naleznete přehled výzev, které jsou zatím jen plánované, máme však za to, že i tyto informace by pro Vás mohly být zajímavé.

Přehled plánovaných výzev

Přehled vyhlášených výzev

Pro více informací k možným zdrojům financování k vyhlášeným výzvám pro zájemce z Prahy se, prosím, obraťte na naše kolegy na e-mailu: dotacnimonitoring@praha.eu

Při přípravě žádostí o podporu by se Vám mohlo hodit i toto video „Nové příležitostí financování z fondů EU“: