Aktuality

47. výzva Podpora komunitního života - navýšení alokace, více ZDE   ***   Stále otevřená výzva č. 46 Podpora sociálních služeb, komunitního života a sociálního bydlení   ***      ***   *** Změna zákona o zadávání veřejných zakázek od 1. 1. 2021 - odpovědné veřejné zadávání zde.   ***      ***   Průběžné informace k předloženým žádostem o podporu do výzvy č. 46 ZDE - stav k 12. 4. 2021.   ***   

Zprávy z pólu – bulletin OP PPR, podzim 2020

Právě vyšlo třetí letošní vydání našeho bulletinu Zprávy z pólu – podzim 2020.

I tentokrát Vám jeho prostřednictvím nabízíme přehled důležitých a zajímavých informací týkajících se Operačního programu Praha – pól růstu ČR.

Kromě pravidelných rubrik Vám i v podzimním vydání přinášíme pohled do nitra tří úspěšných projektů podpořených z našeho programu. Jako první se představí tým lidí, který stojí za proměnou jedné z hal Pražské tržnice v komunitní centrum a podnikatelský inkubátor, následuje projekt, jehož výstupem je metodická příručka pro učitele prvního stupně základních škol, oceněná za design, a nakonec Vás zavedeme do asistenčního centra, mezi jehož pracovníky, pomáhající seniorům a zdravotně postiženým, patří i handicapovaní.

Přejeme Vám příjemné čtení.

Bulletin je k dispozici ZDE

Aktuality


13.4.2021

47. výzva Podpora komunitního života – navýšení alokace výzvy


47. výzva Podpora komunitního života – navýšení alokace, více ZDE


19.3.2021

55. výzva – schválení projektů v ZHMP


55. výzva – schválení projektu v ZHMP