Aktuality

46. výzva – schválena 1. várka projektů v ZHMP   ***      ***   56. výzva - změna data ukončení příjmu žádostí na 30. 9. 2020 - ZDE   ***   Stále otevřená výzva č. 46 Podpora sociálních služeb, komunitního života a sociálního bydlení   ***   Průběžné informace k předloženým žádostem o podporu do výzvy č. 46 ZDE - stav k 21. 9. 2020   ***   

Zprávy z pólu – bulletin OP PPR, podzim 2020

Právě vyšlo třetí letošní vydání našeho bulletinu Zprávy z pólu – podzim 2020.

I tentokrát Vám jeho prostřednictvím nabízíme přehled důležitých a zajímavých informací týkajících se Operačního programu Praha – pól růstu ČR.

Kromě pravidelných rubrik Vám i v podzimním vydání přinášíme pohled do nitra tří úspěšných projektů podpořených z našeho programu. Jako první se představí tým lidí, který stojí za proměnou jedné z hal Pražské tržnice v komunitní centrum a podnikatelský inkubátor, následuje projekt, jehož výstupem je metodická příručka pro učitele prvního stupně základních škol, oceněná za design, a nakonec Vás zavedeme do asistenčního centra, mezi jehož pracovníky, pomáhající seniorům a zdravotně postiženým, patří i handicapovaní.

Přejeme Vám příjemné čtení.

Bulletin je k dispozici ZDE

Aktuality


17.9.2020

46. výzva – schválena 1. várka projektů v ZHMP


46. výzva – schválena 1. várka projektů v ZHMP