Aktuality

47. výzva Podpora komunitního života - navýšení alokace, více ZDE   ***   Stále otevřená výzva č. 46 Podpora sociálních služeb, komunitního života a sociálního bydlení   ***      ***   *** Změna zákona o zadávání veřejných zakázek od 1. 1. 2021 - odpovědné veřejné zadávání zde.   ***      ***   Průběžné informace k předloženým žádostem o podporu do výzvy č. 46 ZDE - stav k 12. 4. 2021.   ***   

UKONČENA SOUTĚŽ PODZIM V BARVÁCH PRAŽSKÉHO OPERAČNÍHO PROGRAMU PRAHA – PÓL RŮSTU ČESKÉ REPUBLIKY

Soutěž PODZIM V BARVÁCH PRAŽSKÉHO OPERAČNÍHO PROGRAMU byla ukončena. Děkujeme za tipy.

 

Správná odpověď na otázku: „Kolik telefonických hovorů se svými klienty vyřídí pracovníci asistenční služby Chytrá péče o „Mezinárodním dnu úsměvů“, který je vyhlášen na 5. října 2020?“ je 303 hovorů.

 

Na podporu sociálního začleňování a boj proti chudobě bylo z pražského operačního programu rozděleno již 1,1 mld. Kč. Na další projekty zbývá ještě 385 mil. Kč! Díky evropským penězům se podařilo podpořit byty sociálního bydlení v městských částech Třeboradice, Dubeč nebo Petrovice, byly zmodernizovány objekty pro poskytování sociálních služeb azylový dům, terénní program či krizová pomoc. Mimoto jsou v současné době realizovány projekty na podporu provozu komunitních center a sociálních podniků jako jsou např. kavárny, knihařská dílna nebo výroba designových krytů protéz. Díky sociálnímu podnikání tak mohou pracovat i lidé s hendikepem.

 

 

*****************************************************************************

! ! ! SOUTĚŽTE S PRAŽSKÝM OPERAČNÍM PROGRAMEM O 5 SETŮ S BEZDRÁTOVÝMI BLUETOOTH SLUCHÁTKY A PŘENOSNÝM BLUETOOTH REPRODUKTOREM ! ! !

 

Vyhlašujeme soutěž s pražským operačním programem Praha – pól růstu ČR o 5 setů s bezdrátovými bluetooth sluchátky a přenosným bluetooth reproduktorem!

Soutěž probíhá na Facebooku Magistrátu hlavního města Prahy (www.facebook.com/PrahaEU) od 5. do 7. října 2020 a zapojit se může každý! Stačí dát like soutěžnímu příspěvku a tipnout nejpřesnější odpověď na soutěžní otázku přímo do komentáře.

 

**********************

Finanční podpora z Operačního programu Praha – pól růstu ČR směřovala mimo jiné do sociální oblasti. Podpořené projekty zlepšily život seniorům, handicapovaným osobám a bezdomovcům. Peníze pomohly i 300 klientům asistenční služby Chytrá péče při řešení krizových situací a několika lidem s handicapem, kteří zde našli zaměstnání jako asistenti.

***********************

 

Soutěžní otázka zní:

Kolik telefonických hovorů se svými klienty vyřídí pracovníci asistenční služby Chytrá péče o „Mezinárodním dnu úsměvů“, který je vyhlášen na 5. října 2020?

 

Správnou odpověď na naši otázku zveřejníme ihned po skončení soutěže zde na webu a facebookové stránce Magistrátu.

Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí!

Vyhrává 5 nejpřesnějších odpovědí.

 

Podrobná pravidla soutěže naleznete ZDE

 

Aktuality


13.4.2021

47. výzva Podpora komunitního života – navýšení alokace výzvy


47. výzva Podpora komunitního života – navýšení alokace, více ZDE


19.3.2021

55. výzva – schválení projektů v ZHMP


55. výzva – schválení projektu v ZHMP